Vážení hosté a zájemci o pobyt, máme pro Vás nemilou informaci. Důsledky bezohledného přistupu člověka k přírodě postihují nějakým způsobem čím dál tím více prakticky každou bytost a každé území. Výjimkou není ani tato chalupa a její okolí. Se zhoršujícím se suchem dospěla situace do takového stavu, že bohužel nejsme schopni v tuto chvíli garantovat dodávku vody pitné ani užitkové. Proto jsme se rozhodli pro letošní sezónu nevypsat žádné volné termíny pronájmu. Omlouváme se, že mnohým z Vás, kteří jste si zvykli trávit část léta u nás, možná narušíme plány, a věřte, že i nás situace rmoutí. Přejeme Vám tedy, ať je výběr případné alternativy k Vaší spokojenosti. Pokud se situace někdy v budoucnu zlepší, naleznete o tom zprávu zde na tomto webu.
      - Tým chalupy

Fotogalerie

Na pozemku

Fotografie toho, co můžete nalézt přímo na pozamku patřícímu k chalupě, od chalupy samotné přes ohniště a bazén až třeba k rosničce v trávě.

Chalupa (od dvorku) Pozemek za chalupou Chalupa (od bazénu) Dvorek Zápraží Přírodní bazén Schůdky do přírodního bazénu Kamenné dno přírodního bazénu Příjezdová cesta Průčelí chalupy Přední část chalupy Pohled z okna na příjezdovou bránu Pozemek za chalupou (pohled z okna) Parkování na pozemku Umístění přírodního bazénu Dvorek s ohništěm Ohniště Ohniště Ohniště v noci Příjezdová cesta a parkování Vchod Vrátka k lesu za chalupou Les za plotem Les za plotem Borůvčí u zahrady Borůvčí Keř rybízu na zahradě Lesní jahody na zahradě Lesní jahody na zahradě Lesní jahoda na zahradě Květiny na zahradě Květiny na zahradě Květiny na zahradě Květiny na zahradě Květiny na zahradě Květiny na zahradě Květiny na zahradě Květiny na zahradě Květiny na zahradě Květiny na zahradě Květiny na zahradě Květiny na zahradě Květiny na zahradě Květiny na zahradě Květiny na zahradě Květiny na zahradě Květiny na zahradě Rosnička na zahradě

 
Design downloaded from free website templates.