Vážení hosté a zájemci o pobyt, máme pro Vás nemilou informaci. Důsledky bezohledného přistupu člověka k přírodě postihují nějakým způsobem čím dál tím více prakticky každou bytost a každé území. Výjimkou není ani tato chalupa a její okolí. Se zhoršujícím se suchem dospěla situace do takového stavu, že bohužel nejsme schopni v tuto chvíli garantovat dodávku vody pitné ani užitkové. Proto jsme se rozhodli pro letošní sezónu nevypsat žádné volné termíny pronájmu. Omlouváme se, že mnohým z Vás, kteří jste si zvykli trávit část léta u nás, možná narušíme plány, a věřte, že i nás situace rmoutí. Přejeme Vám tedy, ať je výběr případné alternativy k Vaší spokojenosti. Pokud se situace někdy v budoucnu zlepší, naleznete o tom zprávu zde na tomto webu.
      - Tým chalupy

Informace o rekreačním objektu

Chalupa k pronájmu se nachází v přírodním parku Česká Kanada. Chalupa stojí na samotě u lesa na pozemku o rozloze cca 1200m2.

V chalupě je k dispozici 8 lůžek ve 3 ložnicích s případnou možností až 4 přistýlek. V obývacím pokoji je možné posedět u TV, případně vychutnávat v tichu praskost dřeva v krbu. Kuchyň je vybavená elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, kávovarem a základním nádobím. Koupelna je včetně sprchového koutu, s pračkou a WC, samozřejmostí je teplá voda. V chodbě je situována lednice s mrazákem, Vytápění je zabezpečeno el. přímotopy a kamny na dřevo.

Přímo na pozemku u chalupy je k využití ohniště a přírodní bazén velikosti cca 60m2 *. Koupaní je možné i v několika blízkých rybnících nebo rekreační oblasti Osika s rybníkem o rozloze 68ha.

Stravovaní lze řešit vařením v kuchyni chalupy nebo v několika restauracích vzádlených 5km od ubytování.

V okolí rekreačního objektu je možné provozovat mnoho aktivit počínaje cykloturistikou po mnoha značených trasách, včetně uzemí Rakouska, přes jízdu na koních až po hraní golfu. Více informací o okolí.

Povlečení, ručníky a utěrky jsou zajištěny.

Ubytování zvířat, včetně psů malé rasy, není povoleno, viz Ubytovací řád.

* Ačkoli jsou užívány přípravky pro zlepšení kvality vody, čištěny stěny i přítok a odtok a snažíme se Vám dopřát co nejkvalitnější koupání, je třeba brát v potaz fakt, že jde o přírodní bazének. A tak kvalitu vody i její množství ovlivňují mimo naší snahy i další faktory, např. počasí.

Nově upravená chatka s možností úschovy jízdních kol
 
Design downloaded from free website templates.