Vánoce 2023 Silvestr 2023/2024

Silvestr 2023/2024

Přijměte naše srdečné pozvání na zimní pobyt v naší chalupě Cahovka v srdci České Kanady. Přivítejte nový rok v naší chalupě při oslavě, kterou nezapomenete.

Co můžete očekávat:

  • Klidný pobyt s posloucháním praskajícího dřeva v krbu nebo naopak soukromou párty - volba je jen na vás.
  • Zimní aktivity: Pro milovníky zimních radovánek je tu mnoho možností - sáňkování, běžky, procházky přírodou nebo bruslení na Lesním rybníku (cca 1km od chalupy).
  • Lyžování a snowboarding: V blízkosti naší chalupy (asi 10 minut autem) se nachází menší sjezdovka se 2 vleky typu poma a jedním dětským vlekem, půjčovnou vybavení a lyžařskou školou. (Lyžařský areál Hradiště
  • Běžkařské okruhy: Pro milovníky běžeckého lyžování jsou v okolí krásné běžkařské trasy, které vás zavedou do zasněžené krajiny.
  • Relaxace pod hvězdami: Uvolněte se v našem horkém sudu, sledujte oblohu plnou hvězd, jak ji z měst neznáte, a relaxujte.
  • Zábava uvnitř: Kromě zimních aktivit venku nabízíme také spoustu zábavy uvnitř chalupy. Máme pro Vás deskové hry, karetní hry, knihovničku nebo třeba PlayStation pro večery plné zábavy.
  • Stravování na vlastní pěst: Naše chalupa má plně vybavenou kuchyni, kde si můžete sami připravit cokoliv na oslavu přesně podle vašich receptů, nebo můžete zkusit nějakou novinku z našich kuchařek.

Termín a cena:

Silvestr: Od 27. prosince do 3. ledna
Cena: letos jen 25000,- Kč
Sleva 5 % pokud jste u nás již někdy byli.
Sleva 10 % od desáteho pobytu u nás a dále.

V ceně je pronájem celé chalupy a pozemku, silvestrovská výzdoba, horký sud, dřevo, povlečení, ručníky, rekreační poplatky, prohrnutí cesty. V ceně není spotřebovaná elektrická energie.

Rezervace:

Mějte na paměti, že chalupu pronajímáme vždy celou (máte ji jen pro sebe), a tak doporučujeme provést rezervaci co nejdříve, abyste si zajistili své místo v tomto zimním ráji.

Skiareal Hradiště Zamrzlý Lesňák Zimí západ slunce Zasněžená chalupa Les za chalupou Přístřešek Vjezd k chalupě Zasněžená louka za chalupou

 
Design downloaded from free website templates.