Vánoce 2023 Silvestr 2023/2024

Vánoce 2023

Přijměte naše srdečné pozvání na nezapomenutelný zimní pobyt v naší chalupě Cahovka v srdci České Kanady. Prožijte magické Vánoce v malebném prostředí, kde klid, zábava a pohoda jdou ruku v ruce.

Co můžete očekávat:

  • Klidný vánoční pobyt: Užijte si tichou atmosféru Vánoc, relaxujte u krbu a vychutnejte si klidné chvíle s vašimi blízkými.
  • Zimní aktivity: Pro milovníky zimních radovánek je tu mnoho možností - sáňkování, běžky, procházky přírodou nebo bruslení na Lesním rybníku (cca 1km od chalupy).
  • Lyžování a snowboarding: V blízkosti naší chalupy (asi 10 minut autem) se nachází menší sjezdovka se 2 vleky typu poma a jedním dětským vlekem, půjčovnou vybavení a lyžařskou školou. (Lyžařský areál Hradiště
  • Běžkařské okruhy: Pro milovníky běžeckého lyžování jsou v okolí krásné běžkařské trasy, které vás zavedou do zasněžené krajiny.
  • Relaxace pod hvězdami: Uvolněte se v našem horkém sudu, sledujte oblohu plnou hvězd, jak ji z měst neznáte, a relaxujte.
  • Zábava uvnitř: Kromě zimních aktivit venku nabízíme také spoustu zábavy uvnitř chalupy. Máme pro Vás deskové hry, karetní hry, knihovničku nebo třeba PlayStation pro večery plné zábavy.
  • Stravování na vlastní pěst: Naše chalupa má plně vybavenou kuchyni, kde si můžete sami připravit svá oblíbená sváteční jídla dle Vašich rodiných receptů, nebo můžete zkusit nějakou novinku z našich kuchařek.

Termín a cena:

Vánoce: Od 19. prosince do 26. prosince
Cena: letos jen 25000,- Kč
Sleva 5 % pokud jste u nás již někdy byli.
Sleva 10 % od desáteho pobytu u nás a dále.

V ceně je pronájem celé chalupy a pozemku, vánoční výzdoba včetně stromečku, horký sud, dřevo, povlečení, ručníky, rekreační poplatky, prohrnutí cesty. V ceně není spotřebovaná elektrická energie.

Rezervace:

Mějte na paměti, že chalupu pronajímáme vždy celou (máte ji jen pro sebe), a tak doporučujeme provést rezervaci co nejdříve, abyste si zajistili své místo v tomto zimním ráji.

Skiareal Hradiště Zamrzlý Lesňák Zimí západ slunce Zasněžená chalupa Les za chalupou Přístřešek Vjezd k chalupě Zasněžená louka za chalupou

 
Design downloaded from free website templates.